MAJÓWKA 2019 - OBÓZ PŁYWACKO... Obozy i półkolonie w okresie... Polska zobacz więcej

AKTUALNOŚCI

2018-12-13 00:07

6 Mikołajkowe zawody pływackie - wyniki

Autor: Organizator 6 mikołajkowych zawodów pływackich

W dniu 9 grudnia 2018 roku, na pływalni Centrum Sportowo – Rehabilitacyjnego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego odbyły się pod Honorowym Patronatem Rektora WUM 
i Fundacji Legii 6 Mikołajkowe Zawody Pływackie Legia Swimming Schools.

Ponad 100 zawodników. Dzieci, młodzieży i dorosłych rywalizowało w duchy fair play 
w konkurencjach pływackich dostosowanych do umiejętności i wieku oraz w rodzinnym wyścigu sztafetowym.

 

Najmłodsi uczestnicy (klasyfikacja KIDS) mieli do pokonania dystans 25 m stylem dowolnym, nieco starsi (klasyfikacja AMATOR) rywalizowali na dystansach 25 m stylem dowolnym 
i 25 m stylem grzbietowym, a młodzież (klasyfikacja PRO) ścigała się w na trzech dystansach: 50 m stylem dowolnym, 50 m stylem grzbietowym, 50 m stylem klasycznym. Rodzice również mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami pływackimi w wyścigu na 50 m stylem dowolnym (klasyfikacja DOROŚLI). Na zakończenie, odbył się rodzinnym wyścig sztafetowy (klasyfikacja FAMILY), w którym każde dziecko i opiekun pokonali dystans 25 m stylem dowolnym.

 

Na arenę zmagań uczestników wyprowadził popularny Miś Kazek, który przez całe zawody kibicował wszystkim sportowcom, a na zakończenie wylosował zwycięzców voucherów na mecze Legii oraz wyjątkowej koszulki piłkarskiej z podpisami zawodników Legii Warszawa.

 

Najlepszym wynikiem będącym sumą czasów wszystkich startów w danej kategorii:

- 
w klasyfikacji AMATOR mogą pochwalić się: Łucja Gorzkiewicz i Mikołaj Łopiński,

- w klasyfikacji PRO mogą pochwalić się: Paulina Walczuk i Bartek Kornacki,

- w klasyfikacji DOROŚLI zwyciężył  - Adrian Kulisz,

- a w wyścigu FAMILY zwycięzyli – Marcin i Daniel Demczuk.

 

Wszystkim zawodnikom i trenerom gratulujemy wspaniałych startów i dziękujemy za świetną zabawę! Celem organizacji ww. zawodów była promocja sportowej rywalizacji wśród najmłodszych pływaków, wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży, kształtowanie postaw i zasad fair play podczas współzawodnictwa oraz integracji środowisk pływackich z powiatu Warszawskiego.

 

Zawody były również promocją pływania i aktywnego wypoczynku dla całych rodzin. Wszyscy uczestnicy 6 Mikołajkowych Zawodów Pływackich otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz wspaniałe nagrody od naszych Partnerów:

- Fundacji Legii,

- Mattel Polska,

- LG Electronics Polska,

- Legia Soccer Schools,

- Fundacji Rescuehouse,

którym z tego miejsca serdecznie dziękujemy!!! Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom udziału w zawodach, osiąganych wyników, medali i sportowej postawy. Dziękujemy, że byliście i już zapraszamy na kolejne zawody, które odbędą się w czerwcu 2019 roku.

 

Do zobaczenia na pływalni!

 


Galeria zdjęć

Wyniki

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SWIMMING SCHOOLS
Zasięg Legia Swimming Schools

Liczba zawodników: 310

Liczba lokalizacji: 4

Liczba grup: 35

zobacz całą mapę
Legia Swimming Schools na YouTube